Božská péče
pro tělo i duši.

Zábaly

Pro dosažení výborných výsledků podstupte alespoň 3 tělové zábaly.

 Bahenní zábal - mrtvé moře Izrael + peeling + nápoj

Zábal z mrtvého moře má vynikající účinky.Již po první aplikaci je viditelný efekt, zjemnění a vyhlazení pokožky.Po zábalu celého těla se budete cítit velmi příjemně a odpočatě, s přílivem vitality a energie.
Minerální bahno z Mrtvého moře je unikátní přírodní produkt,který vzniká skládáním vrstvy za vrstvou sedimentů hlíny, které se tvoří více než tisíc let.Tradičně se  využívá pro zkrášlení a omlazení pokožky. Kožními lékaři je doporučováno pro mnoho kožních potíží. Bahno z Mrtvého moře je jedinečné díky silné koncentraci soli a minerálních látek,obsahuje hořčík, draslík, vápník, stopové prvky.Kombinace a vysoký obsah minerálů v jejich přírodní formě je naprosto unikátní a dosahuje tak skvělých výsledků v péči o pleť, pokožku celého těla i celý organizmus. Bahno obsahuje 26 druhů minerálů a prvků v takové kombinaci,která se nenacházejí v žádných jiných vodách oceánů a moří.Bahno má velmi příznivé účinky na krásu a mládí pleti. Po staletí jsou známé zkrášlující a léčebné účinky. Dodává pokožce nezbytnou výživu, odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyrovnává PH kůže. Pokožku výrazné zjemňuje, pleť projasňuje, tónuje.Pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny, pokožku zpevňuje a omlazuje, redukuje vrásky. Pomáhá redukovat i jizvičky (strije) i jizvy po operacích.
Bahenní zábaly jsou známé a vyhledávané pro své pozitivní účinky při terapii pohybového aparátu. Snižují bolest kloubů i svalů,při očistě. Uvolňují a posilují celý organismus,působí proti celulitidě, podporují krevní oběh, blahodárně působí proti lupence a má detoxikační schopnosti. Spojením účinků zábalů s působením tepla má zábal výrazný účinek na všechny chronické patologické stavy pohybového aparátu, svalů i kloubů.Velmi oblíbené je bahno v zeštíhlujích a anticelulitních procedurách. Bahenní zábaly rozproudí lymfatický oběh, zlepšují krevní oběh. Urychlují regenerační procesy v buňkách, urychlí rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvě, detoxikují kožní buňky. Vyhlazují pokožku s projevy celulitidy, kůži zpevňují, omlazují a celkově revitalizují.Bahno je tradičním přírodním osvědčeným doplňkem a pomocníkem při léčbě lupenky, ekzemů i akné. Aplikace bahenních zábalů s bahnem Mrtvého moře zlepšují fungování imunitního systému. Během zábalu tělo vstřebává a přijímá velké množství účinných látek – minerálů, vitamínů. Kožní buňky se vyživují cennými minerály a regenerují, vyrovnává se pH, zvyšuje se jejich obranyschopnost a imunita.

Indikace:
 • zeštíhlení,relaxace, duševní a fyzická regenerace
 • vhodné k ošetření problematické pleti (ané, ekzém, lupénka), celulitida
 • vhodné k tělovým zábalům wrap, detoxikaci
 • zlepšují krevní oběh či ulevují od revmatických bolestí
 • k čištění odumřelých kožních buněk a zjemnění pokožky celého těla
 • k zábalům, které pomáhají odstraňovat svalové a nervové napětí kloubní potíže
 • během zábalů se urychluje také hojení ran a jizev po operacích a poranění
Kontraindikace:
 • neaplikujeme na otevřené rány a sliznice
 • neaplikujeme na oční okolí
 Upozornění:
 • jemné štípání a pálení při aplikaci bahna je běžný projev
 • dochází i k zčervenání pokožky,po zábalu postupně vymizí
 • minerály Mrtvého moře zvyšují osmotický tlak,čímž zprostředkovaně dochází ke zvýšení krevního tlaku a zvýšené srdeční činnosti,proto pokud se léčíte se srdečně-cévními potížemí,bahenní zábaly ve větším rozsahu konzultujte se svým lékařem
aplikace na celé tělo:

Pro zvýšení účinku a aby mohla pokožka lépe vstřebat minerály provedeme peeling pokožky.Teplé bahno naneseme v tenké vrstvě na pokožku celého těla. Nanášíme od nohou směrem nahoru, až do výšky úrovně krku.Po nanesení bahna tělo zabalíme fólií a zajistíme zvýšené teplo.Zábal působí po dobu 20 až 30 minut.
Po zábalu se krátce osprchujete bez použití mýdla a sprchových gelů,vlažnou vodou.

Důležité je si ještě odpočinout v teple a doplnit tekutiny vhodným nápojem. Vhodná je neperlivá voda nebo šálek bylinného čaje.Nápoj je v ceně procedůry.Po aplikaci nepoužívejte žádné další kosmetické přípravky 12 hodin.

                                                                                                                                                                                                   

Zeštíhlující gelový zábal + peeling + nápoj

Gelový tělový zábal Vita Oceán byl vyvinut,aby přesně splynul s tvarem těla a podpořil účinek všech obsažených látek zábalu, především aktivních látek jako kakao a Guarana. Theobromin, látka vyskytujcí se v kakau, pomáhá mobilizovat rezervy lipidů a kofein z Guarany redukčním účinkem, jemně stimulují tělo a obnovují jeho přirozenou rovnováhu, přičemž odstraňují nežádoucí tuk. Zvlhčující a změkčující vlastnosti kakaa činí kůži jemnou a měkkou.


aplikace:

Přípravek se nanese na předem očištěnou pokožku tělovým peelingem, ve větší vrstvě.Doba působení, 7  minut  přípravek tuhne a po té ještě 15 min působí na aplikované místa.Odstranění sloupnutím.Po té je vhodné doplnit tekutinu.Sklenici neperlivé vody.

                                                                                                                                                                                                       


Zeštíhlující zábal z mořských řas + peeling + čaj zdarma

Vita Océan využívá mořskou řasu FOCUS, která má vynikající zeštíhlující schopnost danou obsahem jódu, který stimuluje látkovou výměnu, a tím startuje zeštíhlující kúru. Kromě zeštíhlujících schopností má i schopnost hydratační, která přispěje k elasticitě a hebkosti vaší pokožky. Mořská řasa je ve formě prášku a neobsahuje žádné cizí ani konzervační látky. Prášková konzistence mořské řasy umožňuje její snadné rozpuštění ve vodě pro účely zábalů.

aplikace:

Provedeme tělový peeling, naneseme na ošetřované části přípravek,místo aplikace překryjte nepropustnou fólií a po celou dobu aplikace udržujte v teple.
Doba působení 30 až 40 minut.Po proceduře se osprchujete teplou vodou a dopřejte  odpočinek u šálku bylinného čaje, odpočinek je nezbytnou součástí.

                                                                                                                                                                                                      

Skořicový  zábal proti celulitidě

Skořicová silice způsobuje místní prohřátí tkáně a tím zvyšuje odbourávání tukových buněk. Používá se zejména v místech výskytu tzv. pomerančové kůže. Po zábalu se doporučuje lymfodrenáž, kdy společně s působením skořicové silice dochází k lidvidaci tukových buněk. Skořicový krém způsobuje prohřátí tkáně a pokožky. Rozšiřuje cévy a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně.Urychluje odbourávání tuku a je velice účinný v boji s celulitidou.Skořicová silice působí desinfekčně a tlumí bolest.Skořicový zábal se také doporučuje k lymfodrenáži,pro výborné vlastnosti rozšíření cév. Pomáhá při svalové a křečové stuhlosti a snižuje bolest.Napomáhá při formování postavy,snižování nadváhy a celulitidě.Prokrvuje,aktivuje látkovou výměnu,odbourává tuk.

Před první aplikací doporučujeme provést test kožní dráždivosti, skořice je totiž častý alergen.
Po aplikaci skořicového gelu nevystavujte pokožku slunečnímu záření či soláriu. Mohlo by dojít k nepříjemnému svědění či popálení kůže.


aplikace:

Přípravek naneseme v tenké vrstvě na žádoucí místa a zabalíme do fólie.Necháme působit 10 až 25 min. po té setřeme.Skořice na kůži vyvolává zčervenání a intenzivní pocit tepla.Toto postupně vymizí.

                                                                                                                                                                                                   

 Čokoládový zábal

Čokoláda působí blahodárně na pokožku i celý organismus.Tělový čokoládový zábal obsahuje  kakaové máslo, máslo karité a extrakty z kakaa a kokosu a také éterické oleje z máty peprné,minerály,stopové prvky.Zmírňuje podráždění a zklidňuje pokožku, zásobuje ji vysoce hodnotnými živinami a dostatečnou vlhkostí, účinně chrání před předčasným stárnutím,které je důsledkem škodlivých vlivů životního prostředí. Znamenitě uvolňuje tělo i duši. Tělový zábal je určen zejména pro unavenou, suchou a atrofickou pokožku a rovněž pokožku, která je vystavena stresu a UV paprskům.Proti stárnutí,vypnutí pokožky a po čokoládě je pokožka velmi jemná.

 aplikace:

Teplou čokoládu naneseme v tenké vrstvě na celé tělo a zabalíme do fólie.Necháme působit 35 min.Po té si čokoládu opláchnete sprchou.

                                                                                                                                                                                                    

Nahlédněte na ceny tělových zábalů