Božská péče
pro tělo i duši.

Řasy - Obočí

Oslňte svůdným pohledem.První kontakt je vždy pohledem do očí.

Prodlužování a zahušťování řas cca 120 minut

Vysoce profesionální a komplexní metoda prodlužování a zahušťování řas, která je založena na poznatcích nano-technologie. Používáme řasy z hedvábí. Naší prioritou je také především bezpečnost a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, která byla potvrzena laboratorním ústavem v Praze.

Aplikace řasa na řasu                        Před a po aplikaci

   

Cena nových řas je včetně gelové podložky pod oči, jsou vyrobeny z ultra flexibilního hypoalergenního materiálu. Gel obsahuje Coenzym Q 10 a Keratin, který je důležitý pro vyhlazení drobných vrásek a k regeneraci jemné pokožky v oblasti oka. Polštářkem překryjeme spodní řasy a tak po celou dobu aplikace na pokožku oka příznivě působí.

Trvalá na řasy cca 45 minut

Trvalá na řasy ano,je to možné. Dokonce se jedná o velmi žádanou a oblíbenou službu. Chytré ženy vědí, že již není nutné řasy natáčet pomocí zastaralých „kleští“. Díky trvalení řas docílíte krásnějšího vzhledu Vašich řas bez denní péče. Omezit můžete dokonce i řasenku.
Řasy jsou natočeny na miniaturní natáčky a fixovány aktivním přípravkem. Přípravek působí 15 minut, poté se setře a nanese se neutralizační roztok, který také účinkuje 15 minut.Po sundání natáček jsou řasy elegantně natočené, přirozeně oddělené a opticky se zahustí. Celá procedura se zpravidla zakončuje barvením řas.Barvení řas pomůže zvýraznit efekt trvalení a řasy samotné.Trvalá na řasy je tedy poměrně jednoduchou, zcela bezbolestnou a přesto velmi efektivní metodou zvýraznění Vašeho „pohledu“.Trvalá vydrží na řasách 2 až 3 týdny.Následně se může aplikace opakovat.

Barvení řas 20 minut

Zpravidla barvíme řasy co nejtmavší kvalitní barvou REFECTOCIL určenou na řasy a obočí.Vždy se ale přispůsobíme požadavkům klientky jakou barvu zvolí.Často je žádaná modročerná barva,má efekt řasenky.Po barvení již není nutné používat řasenku.Barva se postupem času vymívá.Opakované barvení za 3 až 4 týdny.

Barvení obočí 10 minut

Profesionální barvy REFECTOCIL v různých odstínech,používáme abychom docílily co nejpřirozenějšího efektu.Barva se postupem času vymívá.Opakované barvení za 3 až 4 týdny.

Úprava obočí 15 - 20 minut

Každému vyhovuje zcela jiný způsob úpravy obočí.Provádíme úpravu pinzetou,depilací teplým voskem nebo kombinovaně.Upravujeme do požadovaného tvaru.

 

Správná korekce obočí

Všechny body se musí protínat s kořenem nosu.Tak se docílí toho správného obočí pro Váš obličej.

Nahlédněte na ceník