Božská péče
pro tělo i duši.

Prodlužování vlasů

Splňte si svůj sen nádherných dlouhých vlasů,které vypadají jako vaše.Nemusíte čekat spoustu let,postačí nám na to maximálně 2 hodiny.

Nabízíme prodloužení nebo zahuštění vlasů.Používáme středoevropské,východoevropské a brazilské vlasy.Metodu si můžete vybrat Ring nebo Italský keratin za tepla.Dají se tyto metody i kombinovat,v určitých případech je to vhodné pro neviditelnost spojů a dokonalost prodloužených vlasů.Uvedené ceny jsou pro obě metody stejné.Aplikace je zcela bezpečná,bezbolestná a rychlá.Posunutí odrostlých pramínků zpět k hlavě se doporučuje nejpozději do 3 měsíců.

Metoda Ring je metoda za studena,pramínky se pomocí 4 mm plíšků přicvaknou za použití speciálních kleští k vaším vlasům.Množství pramínků záleží na vaší hustotě vlasů,jejich délce a na délce kterou si představujete mít.

Metoda keratin je prodloužení technikou za tepla,pomocí keratinového spoje,který je nalepený na pramínku vlasu,ten se pomocí tavných kleští roztaví a přilepí na váš pramínek vlasu.Množství pramínků záleží na vaší hustotě vlasů,jejich délce a na délce kterou si představujete mít.

Ring spoje 4 mm                                 Keratinové spoje 2 mm

  

Po aplikaci prodloužení či zahuštění pravými vlasy je nutné používat speciální kartáč na vlasy,aby jste si upevněné prameny nevytrhly.Kartáč lze zakoupit na recepci studia.

Jak o nastavené vlasy  pečovat

Mytí

Vlasy se nesmí mýt 47-72 hodin po prodloužení keratinovým spojem.To neplatí pro ring.Na mytí prodloužených vlasů by jste měly používat speciální šampóny. Obecně se doporučuje vlasy mýt šampóny s pH nižším než 7.Prodloužené vlasy nevyžadují tak časté mytí jako vaše pravé(živé) vlasy. Obecně se doporučuje mytí jednou týdně. Vlastní vlasy můžete mýt častěji podle potřeby.Na vlasy prodloužené pomocí keratinových spojů se nesmí používat šampony s ovocnými složkami. Dále nelze používat přípravky obsahující alkohol a amonné složky.Před mytím se doporučuje vlasy od kořínků ke konečkům rozčesat.Vlasy nemyjte v předklonu, ale v záklonu.
Vlasy myjte vlažnou vodou s použitím jemného šampónu od kořínků ke konečkům POUZE jedním směrem!!! Zapomeňte na klasické mytí vlasů! Vlasy nemasírujte. Po nanesení šampón důkladně vymyjte.Následně aplikujte kondicionér. Nanášejte od konečků ke kořínkům. Důkladně vymyjte.Po umytí se pokuste z vlasů jemně pomocí ručníku vymáčknout přebytečnou vodu a pokud to bude možné,nechte vlasy přirozeně uschnout.Jestliže se rozhodnete použít vysoušeč vlasů(fén) tak pouze v režimu studeného vzduchu. NIKDY nevysoušejte vlasy horkým vzduchem. Může dojít k nadměrnému vysušení a zničení vlasů,u keratinových spojů k uvolnění a vypadnutí pramínku.Ve skutečnosti je téměř nemožné vyvarovat se předčasnému vymytí lepidel při častém mytí vlasů a používání kondicionéru. Je tudíž nevyhnutelné, že některé pramínky po čase vypadají. Tato ztráta je normální a bude Vám opravena během pravidelné návštěvy v salónu.

Spánek
Před spaním doporučujeme vlasy vždy zaplést do jednoho velkého copu,proti zacuchání.Dále doporučujeme vždy ošetřit vlasy proti vysoušení speciálními krémy. Například extra vyhlazující balzám pro hladký účes s červeným víčkem od Avonu.Nebo olejíček,krystaly a podobně.Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy!Po probuzení cop rozpleťte a jemně rozdělejte pomocí prstů od konečků ke kořínkům.

Česání
Vlasy česejte šetrně speciálním hřebenem z měkkých přírodních vláken a to vždy od kořínků ke konečkům! Nejprve vlasy rozčesejte prsty a až potom hřebenem. Při česání je vhodné vlasy přidržet. Mokré vlasy zbytečně nenamáhejte.Nejlepším kartáčem na prodloužené vlasy je kartáč na paruky. Tímto, nebo jiným speciálním kartáčem si vlasy češte pravidelně několikrát denně, od zátylku k temeni, od kořínků ke konečkům. Nikdy se nepokoušejte násilím rozčesat zacuchané konečky vlasů.Nečešte hřebenem místa mezi pokožkou hlavy a místem prodloužení.


Barvení a styling
Barvení vlasů nedoporučujeme. Obarvené vlasy nelze reklamovat! Vlasy jsou již chemicky upravené a ve většině případů barvené a jejich další zatěžování povede k jejich oslabení a zhoršení jejich vlastností. Vždy se pokuste vybrat si svůj odstín nebo obarvit svoje vlasy do barvy prodloužených vlasů. Jestliže se přeci jenom rozhodnete vlasy obarvit udělejte to pouze jednou.Trvalá ondulace (Trvalá) je zakázána!!! Dále dodržujte pokyny kadeřníka, který vám prodlužování prováděl.Dostanete rady,kdy a jak lze vlasy barvit.Měl by vědět, co dělá a jestliže má jakékoli pochybnosti tak vás na ně má včas upozornit.Ideální varianta je,když se vlasy nabarví před aplikací a pak pokaždé při posunutí pramenů,což je jednou za 3 měsíce.Vysoušejte vlasy fénem nastaveným na nejnižší teplotu a nejnižší intenzitu proudění vzduchu, příliš silný proud vzduchu by mohl vlasy zacuchat. Proud vzduchu by měl vždy směrovat od temena k týlu-od kořínků ke konečkům. Vysoké teploty vlasy vysuší.Prodloužené vlasy si můžete natáčet, kulmovat i žehlit/vždy používejte ochranná séra na tepelnou úpravu vlasů/ a vlasy upravujte v bezpečné vzdálenosti od spojů prodloužení.

Bazén
Voda v bazénu i mořská voda oslabuje keratinové spoje a vysouší vlasy, nicméně koupat se samozřejmě můžete. Je však nutné dodržet následující pravidla.Pokuste se vyhnout častým návštěvám bazénu s mořskou i sladkou vodou. Sůl nebo chlór způsobuje velké vysoušení vlasů.

  • Před plaváním je nutné zaplést vlasy do jednoho velkého copu
  • Nikdy nepoužívejte koupací čepici nebo jinou pokrývku hlavy, aby nedošlo k zapaření vlasů
  •  Pokuste se vyhnout zbytečnému kontaktu vlasů s vodou
  • NIKDY neplavte pod vodou a nepotápějte se
  • Po koupání vlasy nesprchujte, nejprve rozpleťte cop, ošetřete šampónem a kondicionérem,po té vlasy umyjte a vysušte

Sauna, solárium

Před vstupem do sauny nebo solária vlasy zapleťte do jednoho velkého copu.V sauně nebo soláriu nebalte vlasy do ručníku, aby nedošlo k zapaření vlasů. Nepoužívejte ani žádnou jinou pokrývku hlavy!Po sauně nebo soláriu vlasy nesprchujte, cop rozdělejte až potom co vlasy zchladnou ošetřete šampónem a kondicionérem.

Důležitá upozornění
Ve výjimečných případech se může u některých jedinců objevit alergie na kov (u metody Ring). O případných alergiích informujte předem svého kadeřníka. Ojediněle se také může vyskytnout vyrážka způsobená namožením vlasů při vlastním procesu prodloužení. Tyto vyrážky během několika dní zmizí.Vyhněte se používání přípravků na vlasy obsahující alkohol, amonné složky a výtažky z ovoce. Tyto látky vedou k velkému vysoušení vlasů a rozpouštění spojů.Vlasy použité na prodloužení nejsou vaše vlasy a nemají možnost výživy z vaší pokožky. Dbejte na to aby se prodlouženým vlasům dostávalo výživy a nedocházelo k vysoušení! Používejte hodně často vyživovací přípravky, oleje atd.

Ceník prodlužování a zuhušťování vlasů