Božská péče
pro tělo i duši.

Prodlužování vlasů

Nabízíme malé a velké kurzy pro metodu Ring a Keratin za tepla.

Naučíte se prodlužovat vlasy za tepla metodou keratin nebo prodlužovat vlasy za studena metodou ring.Ring jsou 4 mm kroužky,které se s pramínky pomocí spec. kleští přichytávají k vlasům klientky.Keratin je metoda kdy za pomocí tavících kleští,roztavíte keratin a ten přilepíte na vlas klienty.Také se naučíte práci s vlasy a přípravu pramenů.Cena a obsah kurzu prodloužení vlasů metodou Ring nebo metodou Italský Keratin za tepla je stejný jen se liší pracovní postup a použitý materiál.Pokud máte zájem o obě metody současně i to je možné.Kurz je vždy ukončen platným certifikátem.

 

Malý kurz 2 hodiny 1 metoda / Malý kurz 3 hodiny 2 metody

1 metoda cena kurzu 2 500,- Kč / 2 metody cena kurzu 4 500,- Kč
 • 30 min. teoretická část
 • 90 min. praktická část ( upevnění pramínků a posunutí pramínků )
 • + 60 min. praktická část v případě obou metod

Teoretická část se týká okrajové poznání kvality vlasů, jak se pracuje s nářadím, jak pečovat o prodloužené vlasy, příprava pramenů.

Praktická část zahrnuje ukázku nandání a sundání pramene.Následně pod dohledem si zkoušíte aplikaci nandání a sundání pramenů na figuríně.

Závěr održíte platný certifikát.

      

Střední kurz 3 hodiny 1 metoda / Střední kurz 4 hodiny 2 metody

1 metoda cena kurzu 3 500,- Kč / 2 metody cena kurzu 6 000,- Kč
 • 40 min teoretická část
 • 40 min. praktická část pramínkování
 • 100 min. praktická část ( upevnění pramínků a posunutí pramínků )
 • 60 min. praktická část v případě obou metod

Teoretická část se týká poznání kvality vlasů a jejich výběr, kde vlasy a materiál nakupovat, jak se pracuje s nářadím, jak pečovat o prodloužené vlasy, příprava pramenů, nacenění.

Praktická část zahrnuje ukázku nandání a sundání pramene, jak pramen připravit pro aplikaci - praktické pramínkování. Následně pod dohledem si zkoušíte pramínkovat a aplikaci nandání, sundání pramenů na figuríně.

Závěr  održíte platný certifikát.

 

Velký kurz 5 hodin 1 metoda / Velký kurz 7 hodin 2 metody

1 metoda cena kurzu 8 500,- Kč / 2 metody cena kurzu 15 000,- Kč
 • 60 min teoretická část
 • 60 min. praktická část pramínkování 2 způsoby
 • 90 min. praktická část ( upevnění pramínků a posunutí pramínků na figuríně)
 • 60 min. praktická část ( upevnění pramínků a posunutí pramínků na figuríně) v případě obou metod současně
 • 90 min. praktická část ( aplikace 50 ks pramínků - zahuštění vlasů, na vaší modelce)
 • 60 min. praktická část ( upevnění pramínků a posunutí pramínků na figuríně) v případě obou metod současně

Teoretická část se týká poznání kvality vlasů a jejich výběr, kde vlasy a materiál nakupovat, jak se pracuje s nářadím, jak pečovat o prodloužené vlasy, barvení pramenů, příprava pramenů dvěma způsoby, nacenění, co klientce doporučit.

Praktická část zahrnuje ukázku nandání a sundání pramene, jak pramen připravit pro aplikaci - praktické pramínkování. Následně pod dohledem si zkoušíte pramínkovat a aplikaci nandání, sundání pramenů na figuríně.

Praktická část na vaší modelce se učíte postup rozdělení vlasů na partie.Provedete pod dohledem aplikaci pramínků pro zahuštění vlasů klientky. Pravé východoevropské vlasy,50 ks pramenů,délky 45 cm v barvě vlasů modelky v ceně.Ke kurzu potřebujete model,který bude mít min. 20 cm dlouhé vlasy.V případě obou metod budete modelce dělat v zadní části Ring a po bocích Italský Keratin, vhodné kombinovat metodu pro neviditelnost spojů a dokonalost prodloužených vlasů.

Závěr  održíte platný certifikát.

 

 

V ceně kurzu je zahrnut materiál. Termín si dohodneme idividuálně a maximální počet zúčastněných 2 osoby.Kurz probíhá v sobotu nebo v neděli.Možnost zakoupit vlastní pracovní set a materiál,nutno objednat předem.Ojednat se můžete telefonicky tel: 773 021 021 nebo tel: 774 719 997 nebo pomocí kontaktního formuláře objednat