Božská péče
pro tělo i duši.

Péče o obličej

Nejen ženy, ale i moderní muži, kteří dbají na svůj vzhled, dobře ví, že o pleť je potřeba pravidelně a důkladně pečovat. Pleť je naší vizitkou a měla by na první pohled vypadat zdravě a svěže. A nejde jen o vzhled - povadlá pleť bez lesku, s nečistými póry a známkami únavy Vám zcela jistě nedodá pocit spokojenosti a sebevědomí.
Ve studiu Ambrosia nabízíme celou řadu kosmetických ošetření, používáme jen kvalitní kosmetiku značek Atache, Syn care a Syis. Víme, že jen kvalitní produkty zaručí perfektní a dlouhotrvající výsledek kosmetického ošetření.Nepečuje jen o vzhled,ale také o zdraví Vaší pleti!

Dokonalu krásu je potřeba neustále udržovat v kondici.Péče o pleť by měla být naším rituálem alespoň jednou za měsíc.Profesionální péče o vaší pleť zajistí její rozjasnění,hladkost,jemnost a bude pomaleji stárnout.

Touha po atraktivním vzhledu a zářivé pleti bez vrásek není jediným důvodem, proč o Vaší pokožku pečovat. Kůže je největším orgánem lidského těla a plní celou řadu důležitých funkcí. Aplikací vhodné kosmetiky dosáhneme nejen perfektního vzhledu, ale napomůžeme i celkovému zdraví pleti.

Moderní doba nám nabízí spoustu alternativ ošetření pleti a u nás ve studiu mnoho z nich nabízíme.Přístrojové ošetření má mnohem hlubší účinky a napomáhá oddálení stárnutí.

 

Dekolt

 

Kůže v dekoltu a poprsí je velice jemná a citlivá a také je velmi náchylná na snadné pomačkání a tvorbu hlubokých vrásek. Proto by měla být samozřejmostí každodenní péče stejně jako péče o obličej.Péče o pokožku obličeje je pro mnohé ženy samozřejmostí, ale na dekolt a poprsí už tak často nemyslí. Přitom tato partie našeho těla prozradí spolehlivě náš věk, aniž bychom si to přáli.

Základem péče o pokožku je dostatečná hydratace. Ke každodennímu ošetřování pleti obličeje byste měla připojit i péči o dekolt a poprsí. K tomu není potřeba luxusních přípravků, stačí ty stejné jako na obličej nebo tělové mléko či máslo.

Jednou za čas je také vhodné si dopřát peeling, ale pozor, použijte pleťový - je jemnější než tělový, kterým byste si mohla spíš uškodit.

Také zábal je pro pokožku dekoltu jednou za čas příjemná záležitost a navíc velmi jednoduchá. S blížícím se letním obdobím, kdy bude většina žen nosit letní šaty, ve kterých žádný dekolt neunikne mužskému oku anebo pokud máte v plánu vyrazit na akci v šatech či jiném oblečení, ve kterém chcete dat na obdiv své “předností”, je dobré si den předem zabal udělat. Na zábal stačí přípravky, které běžně používáte. Denní či noční krém (ten jen pokud si děláte zábal před spaním), tělové mléko nebo tělové máslo. Krému naneste dostatečnou vrstvu, která se nevsákne celá do kůže, pak přiložte potravinářskou fólii, navrch nahřatý ručník a dejte si 20 minut relaxu.

Po zábalu je kůže hebká a vláčná.

Ráno před akcí dekolt ošetřete stejně jako obličej a večer vyčistěte odličovadlem a pak naneste krém či sérum na danou partii.

Zábal si však nemusíte dopřávat jen před společenskou události, je na vás jak často si uděláte čas pro sebe.

Ve studiu Ambrosia pečujeme i o Vaší šíji a dekolt.Je nutné kosmetičku upozornit na to že chcete ošetřit i tyto partie.S sérem,maskou či zábalem.Ne vždy šíje a dekolt je zahrnut v ošetření automaticky.Náklady na požadované ošetření se pochopitelně zvýši.

 

Ošetření s kosmetikou ATACHE

Ošetření s kosmetikou Syn Care

Ošetření s kosmetikou SYIS

Ošetření s kosmetikou z Mrtvého moře

Vše na řasy a obočí

In Derm

Chemický peeling

Mezoterapie

Diamantová mikrodermabraze

Radiofrkvence - odstranění vrásek - lifting obličeje

Depilace - Epilace IPL

 

Ceník kosmetika

Ceník řasy - obočí

Ceník mezoterapie

Ceník diamantová mikrodermabraze

Ceník radiofrekvence

Ceník depilace - epilace - IPL