Božská péče
pro tělo i duši.

O nás

Vítejte na stránkách studia Ambrosia

Na recepci Vás přivítá personál s dobrou náladou.Seznamte se s personálem,který o Vás bude pečovat.Zákaznicím,které využijí kosmetické služby,bude provedena zdarma diagnostika pleti a na základě toho doporučené přípravky pro domácí péči.Přípravky lze zakoupit na recepci ve studiu.

 

 

Masáže relaxační a rekondiční, detoxikační,

čokoládová masáž, zábaly, ušní svíce, tejpování.

Akreditovaný ministerstvem školství, certifikovaný a proškolený personál.

Pavla Neuradová

Tomáš Neurad

Ošetření pomocí radiofrekvence, epilace IPL

Certifikovaný a proškolený personál.

Pavla Neuradová

Tomáš Neurad

 

Kosmetika, estetická dermatologie, depilace

manikúra, pedikúra, nehtová modeláž gelem.

Akreditovaný ministerstvem školství, certifikovaný a proškolený personál. Časté školení v oblasti kosmetika. Neustále se rozvíjí.

Pavla Neuradová

Zapomeňte na starosti všedních dní, přijďte si odpočinout a načerpat novou pozitivní energii do kosmetického, masážního studia Ambrosia na Praze 5. Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči, i vy si zasloužíte občas chvilku pro sebe, chvilku rozmazlování, během kterého se rozjasní a vyhladí vaše tvář, naladí vaše mysl a vy načerpáte novou energii do dalších dnů. Studio Ambrosia nabízí širokou nabídku služeb.

Každá návštěva salonu by měla být v první řadě příjemná. Hlavním bodem kosmetického ošetření je čištění, výživa a hlavně regenerace pleti, která je velmi zatěžována vnějšími vlivy jako je zejména znečištěné ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí našeho života. Profesionální ošetření je vhodné zhruba jednou za měsíc. Je-li však pokožka po dlouhodobém stresu ochablá a „zašedlá“ je vynikajícím pomocníkem například C Vital kůra, která může být aplikována dle stavu pleti i 2x týdně. Výsledek sám o sobě podtrhuje klid, příjemná hudba, ale hlavně „částečné vypnutí organismu“ při relaxační masáži. Každé takové hýčkání přispívá ke zklidnění našeho těla i duše.Nabízím komplexní péči o pleť. Používáme Španělskou kosmetiku Atache, Českou kosmetiku Syn Care a Polskou kosmetiku Syis. Kosmetiku provádíme manuálně,ale mohou doprovázet ošetření i přístroje.Dle požadavku klientky či klienta. Chemický peeling,pomocí AHA kyselin odstraníme vrásky, drobné jizvyčky, akné, pigmentové skvrny. Používáme 25% až 35% a proto olupování pokožky je téměř neviditelné a nejste vyřazeni z běžného života ani na jeden den. Procedůra je velice šetrná,ale zároveň účinná. Naleznete na našich stránkách mnoho alternativních ošetření a patří mezi ně i mezoterapie, což je ošetření na hranici medicíny.Používáme vysoce kvalitní séra. Ošetření se řadí do vyššího levelu. Lifting obličeje a odstranění vrásek pomocí radiofrekvence, mezoterapie, kosmetického ošetření. Záleží pouze na vašem výběru, rádi poradíme jaká metoda by byla pro vás nejvhodnější.

  

V našem kosmetickém studiu je samozřejmostí individuální přístup k zákazníkům všech věkových kategorií a pohlaví, neustálé zlepšování nabízených služeb tak, aby od nás zákazník odcházel spokojený a vždy se rád vracel.

 

Manikúra a pedikúra - nabízíme velice odborné provedení s nejvyšší hygienou jak pro zákazníka, tak pro odborníka.Tyto procedůry mohou být velmi příjemné, doprovázené peelingem či zábalem a nebo masáží. Vše záleží na tom co si zákazník přeje.

Gelové a acrylové nehty s možností nail-art, základních barevných laků , gelových laků a shell laků. Neopomenuly jsme ani Japonskou manikúru P.Shine, která je velice žádaná a velmi prospívá vaším nehtům.

 

Nabízíme více druhů masáží na vybrané partie a nebo celotělová masáž je dokonalý relax.Doprovázet jí může dle výběru tělový zábal či peeling a také velice příjemné ušní svíce, které pomáhají od různých problémů, ale hlavně hluboce čistí dutiny. Také pokud trpíte bolestí namožených svalů Vám můžeme nabídnout tejpování.

 

Prodlužování a zahušťování vlasů metodou ring a nebo italský keratin. Používáme pravé středoevropské a východoevropské vlasy. Aplikuje Pavla Neuradová, praxe 12 let.

Přivítá Vás kvalifikovaný personál v příjemném prostředí, s individuálním přístupem ke každému z Vás. Pečujeme o své zákazniky s láskou a pochopením. Ochotně Vám poradíme s výběrem kosmetikých přípravků a nebo procedůry. Své služby neustále rozšiřujeme, své znalosti zdokonalujeme.

 Těšíme se na Vaši návštěvu.

Své zákazníky za věrnost odměňujeme !!!