Božská péče
pro tělo i duši.

O nás

Vítejte na stránkách studia Ambrosia

Na recepci Vás přivítá personál s dobrou náladou.Seznamte se s personálem,který o Vás bude pečovat.Zákaznicím,které využijí kosmetické služby,bude provedena zdarma diagnostika pleti a na základě toho doporučené přípravky pro domácí péči.Přípravky lze zakoupit na recepci ve studiu.

Recepce a obsluha solária

Certifikovaný a proškolený personál:

Tomáš Neurad 

Pavla Neuradová

Kristina Szarowská

Masáže relaxační a rekondiční,obsluha lymfodrenáže,

ošetření pomocí kavitace a radiofrekvence,epilace IPL

Akreditovaný ministerstvem školství,certifikovaný a proškolený personál.

Pavla Neuradová

Tomáš Neurad

 

Masáže detoxikační,lávové kameny,čokoládová masáž,

zábaly,ušní svíce,tejpování

Akreditovaný ministerstvem školství,certifikovaný a proškolený personál.

Pavla Neuradová

Kosmetika,estetická dermatologie,manikúra,pedikúra,

řasy,depilace a epilace IPL

Akreditovaný ministerstvem školství,certifikovaný a proškolený personál.Časté školení v oblasti kosmetika.Neustále se rozvíjí.

Pavla Neuradová

Zapomeňte na starosti všedních dní, přijďte si odpočinout a načerpat novou pozitivní energii do kosmetického, masážního studia Ambrosia na Praze 10 v těsné blízkosti metra Skalka.Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči, i vy si zasloužíte občas chvilku pro sebe, chvilku rozmazlování, během kterého se rozjasní a vyhladí vaše tvář, naladí vaše mysl a vy načerpáte novou energii do dalších dnů.Studio Ambrosia nabízí širokou nabídku služeb.

Každá návštěva salonu by měla být v první řadě příjemná. Hlavním bodem kosmetického ošetření je čištění, výživa a hlavně regenerace pleti, která je velmi zatěžována vnějšími vlivy jako je zejména znečištěné ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí našeho života. Profesionální ošetření je vhodné zhruba jednou za měsíc. Je-li však pokožka po dlouhodobém stresu ochablá a „zašedlá“ je vynikajícím pomocníkem například C Vital kůra, která může být aplikována dle stavu pleti i 2x týdně. Výsledek sám o sobě podtrhuje klid, příjemná hudba, ale hlavně „částečné vypnutí organismu“ při relaxační masáži. Každé takové hýčkání přispívá ke zklidnění našeho těla i duše.Nabízí komplexní péči o pleť.Používáme Španělskou kosmetiku Atache,Českou kosmetiku Syn Care a Polskou kosmetiku Syis.Kosmetiku provádíme manuálně,ale mohou doprovázet ošetření i přístroje.Dle požadavku klientky či klienta.Chemický peeling,pomocí AHA kyselin odstraníme vrásky, drobné jizvyčky, akné, pigmentové skvrny.Používáme 25% až 35% a proto olupování pokožky je téměř neviditelné a nejste vyřazeni z běžného života ani na jeden den.Procedůra je velice šetrná,ale zároveň účinná.Naleznete na našich stránkách mnoho alternativních ošetření a patří mezi ně i mezoterapie,což je ošetření na hranici medicíny.Používáme vysoce kvalitní séra.Ošetření se řadí do vyššího levelu.Lifting obličeje a odstranění vrásek pomocí radiofrekvence, mezoterapie, kosmetického ošetření.Záleží pouze na vašem výběru,rádi poradíme jaká metoda by byla pro vás nejvhodnější.

  

V našem kosmetickém studiu je samozřejmostí individuální přístup k zákazníkům všech věkových kategorií a pohlaví, neustálé zlepšování nabízených služeb tak, aby od nás zákazník odcházel spokojený a vždy se rád vracel.

Solární studio nabízí dva luxusní solária Ergoline a jedno kvalitní solárium MegaSun Tower.Bezpečné opalování dle norem EU.Snížené záření a přesto dokonaé opálení.Vitamín D je pro nás velice důležitý.Více se také dozvíte v našem blogu,kde najdete spoustu dobrých rad jak se správně opalovat,co je vitamín D atd.Opalování nevede pokuze ke zhnědnutí,  ale také léčí problémy s pokožkou.Například lupénku,akné,ekzém ap.

Manikúra a pedikúra - nabízíme velice odborné provedení s nejvyšší hygienou jak pro zákazníka, tak pro odborníka.Tyto procedůry mohou být velmi příjemné, doprovázené peelingem či zábalem a nebo masáží.Vše záleží na tom co si zákazník přeje.

Gelové a acrylové nehty s možností nail-art, základních barevných laků , gelových laků a shell laků.Neopomenuly jsme ani Japonskou manikúru P.Shine, která je velice žádaná a velmi prospívá vaším nehtům.

Prodlužování řas - pracujeme s velice kvalitním materiálem z hedvábí od firmy Grace beauty nano technologie řasa na řasu.

Nabízíme více druhů masáží na vybrané partie a nebo celotělová masáž.Doprovázet jí může dle výběru tělový zábal či peeling a také velice příjemné ušní svíce, které pomáhají od různých problémů,ale hlavně hluboce čistí dutiny.Také pokud trpíte bolestí namožených svalů Vám můžeme nabídnout tejpování.Velice příjemná,žádaná a pro tělo prospěšná je masáž lávovýmy kameny.Prohřejou hluboce každý sval na vašem těle a svaly se zcela uvolní.Dokonalý relax.

Doporučujeme kvalitní přístrojovou lymfodrenáž značky Sorisa.Procedůra je velice vyhledávána širokou klientelou s různými kosmetickými problémy,zdravotnímy ale i detoxikačnímy.Lymfodrenáž je pro vaše tělo velice zdravá,zajistí dokonalý tok lymfodrenážního systému a i krevního oběhu.

Bezbolestná liposukce je prováděna kvalitním kavitačním přístrojem značky Sorisa, zaručené výsledky za exkluzivní ceny.K formování postavy sestavujeme individuální plán,který se skládá z více procedůr.Úbytek je jak v cm tak kg.Pokud je zapotřebí vypnutí povyslé pokožky i na to máme řešení s přístojem radiofrekvenčního rázu fa Sorisa a ošetření doprovází exkluzivní kosmetika, která dodá kolagen a podpoří elasticitu pokožky. Zbavíme Vás také celulity a celulitidy.Zmírníme strie.Vypneme pokožku na různých částech těla.Vstupní prohlídka a konzultace zdarma!

Prodlužování a zahušťování vlasů metodou ring a nebo italský keratin.Používáme pravé středoevropské a východoevropské vlasy.Aplikuje Pavla Neuradová,praxe 12 let.

Přivítá Vás kvalifikovaný personál v příjemném prostředí, s individuálním přístupem ke každému z Vás. Pečujeme o své zákazniky s láskou a pochopením. Ochotně Vám poradíme s výběrem solária či kosmetikých přípravků a nebo procedůry.Své služby neustále rozšiřujeme,své znalosti zdokonalujeme.

 Těšíme se na Vaši návštěvu.

Své zákazníky za věrnost odměňujeme !!!