Božská péče
pro tělo i duši.

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi luxusní procedury

Hot Stones neboli masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Proto je masáž tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné působení pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Technika dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

Starobylou metodou léčby pomocí masáže horkými kameny můžeme dosáhnout tělesné a duševní rovnováhy. Harmonické používání různých technik masáže horkými kameny pomáhá hluboké relaxaci celého těla, stimuluje příliv pozitivní energie a vede ke stavu harmonii a míru.Zaručuje bezpočet variant pozitivního vlivu na všech úrovních - fyzické a emocionální.

  • stimuluje imunitní systém
  • zlepšuje mikrocirkulaci krve
  • zlepšuje metabolismus
  • stahuje blokády
  • harmonizuje tok pozitivní energie

Masáž se provádí s kameny vulkanické horniny.Tyto kameny obsahují obrovské množství užitečných mikro a makro elementů hořčíku a železa. Mají schopnost dlouho udržet teplo.Horké kameny ulehčuji chronické bolesti v zádech a šíji, pomáhají k relaxaci svalů a úniku toxinů, zklidňuji stres a hypertonus.
Čím déle trvá přenos tepla z kamenu do těla, tím hlouběji proniká teplo do svalové tkáně. Teplo může proniknout až do hloubky 4 cm. Na místní úrovni se pozoruje zvýšení krevního tlaku v kapilárech, který přispívá k přitoku krve v zónách stagnaci. Metabolismus se urychluje o 10-15%. Použiti teplých kamenů má pozitivní vliv na organismus, jeho stimulaci a detoxikaci. Díky účinkům zlepšení mikrocirkulace a obohacení kyslíkem zvyšuje se metabolická aktivita buněk, což vede k odtoku nahromaděné strusky v krvi a lymfatickém systému.

Kontraindikace pro stounterapii

  • těhotenství
  • jakékoliv problémy s pokožkou
  • otevřené rány

Nahlédněte na ceník