Božská péče
pro tělo i duši.

Kosmetika ATACHE

O značce ATACHE SC

 

GET RESULT – DOSTAT VÝSLEDKY

ATACHE - věda ve službách krásy

ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC je podložena 30-ti letou zkušeností na poli dermatologie s důkladně vyškoleným týmem expertů v péči o pokožku.

Od svého založení v roce 1983 a se zázemím společnosti ASAC pharma, farmaceutické skupiny, měly Laboratoře ATACHE vždy jasnou definici svého poslání: neustále probíhající výzkum a nejpřísnější požadavky.

Pokračováním v bohatých zkušenostech v profesionálním kosmetickém sektoru jakožto průkopník v použití Retinolu a Vitaminu C v Evropě, posílil ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC svoji kosmetiku a vědecké úsilí, tak aby mohl nabídnou to nejlepší ve světě krásy. Neustále se držíme špičky technologických a vědeckých zkušeností společnosti ASAC pharmaceutical group.

Věda ve službách krásy, aneb "jak dosáhnout výsledků".

Pro dosažení těch nejlepších nožných výsledků, byly propojeny profesionální a komerční potřeby našich klientů s potřebou pomoci se identifikovat jako "ATACHE profesionálové".

Svět ATACHE je zárukou té nejvyšší kvality.

Laboratoře ATACHE vyvíjí, vyrábí a prodává své produkty založené na sjednocené funkci, díky které jsou zákazníci maximálně spokojeni co se týká bezpečnosti a kvality. Plně vyhovují GMP (Good Manufacturing Practis - správné výrobní postupy), ochraně životního prostředí a bezpečnosti lidského zdraví.

Když si je zamilujete, máte kreativní duši. Vynalezli jsme produkty, pro všechny reálné potřeby. Každá žena i každý muž, každý z nich je jedinečný.

Napsali o nás

Health&Beauty No. 15/2015

Health&Beauty No. 12/2014

Health&Beauty No. 11/2014

Kosmetika ATACHE se vyrábí ve Španělsku