Božská péče
pro tělo i duši.

InDERM

Novinka v oblasti kosmetického ošetření

Revoluční aplikátor pro lokální transkutánní aplikaci sér a účinných roztoků do pleti.Speciální tupé zakončení umožňuje přesné tlakové dávkování na místo aplikace bez narušení celistvosti pokožky.Při správné volbě tlaku na pokožku je zaručen vysoký prostup účinné látky.Výkon je zcela bezbolestný a bezpečný.

Špičková alternativa ošetření,okamžitý a dlouhodobě patrný efekt.Korekce vrásek,
pleť vypadá o několik let mladší, je rozjasněná, sjednocená, vitální, vrásky jsou méně patrné.Dermatologicko kosmetická péče v délce 110 minut.Ošetření je určeno pro ženy i muže.

Indikace ošetření

  • vyhlazení středně hlubokých vrásek
  • korekci drobných vrásek
  • obnovení mladistvého vzhledu pokožky

S potěšením vám představuji novinku.Ošetření vrásek přípravkem DermaBOTEXIN. Jedná se o účinnou alternativu injekční aplikace botoxu do podkoží. DermaBOTEXIN obsahuje molekuly identické botulotoxinu, způsobuje relaxaci svalů v okolí vrásky a tím ji výrazně redukuje. Oproti botoxu ošetříme v rámci jednoho sezení celý obličej za velmi příznivou cenu. Aplikace probíhá neinjekčně – pomocí kanyly se přípravek do vrásky vtlačí a následně hluboce zapracuje ultrazvukem. Ultrazvukem docílíme hluboké penetrace látky až k mimickým svalům. Terapie je tímto postupem mnohonásobně účinnější.

 

 

Více o ošetření InDerm