Božská péče
pro tělo i duši.

In Derm omlazení pleti

Ošetření In Derm - vyhlazení vrásek - omlazení pleti

  • odlíčení,dočištění tonikem
  • aplikace séra  DermaBOTEXIN TriaBOTULOTOXIN KIT profi care 33%  metodou In Derm
  • zapracování zbytky séra ultrazvukem
  • Derma Botexinová alginátová maska
  • Závěrečný Derma Botexin krém

DermaBOTEXIN TriaBOTULOTOXIN KIT profi care 33% anti-wrinkles

Přípravek pro profesionální salónní péči obsahuje kombinaci tří nejúčinnějších látek působícím proti mimickým vráskám. Oligopetidy podobné částem molekuly botulotoxinu uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci rychle vyhlazují. Látka DMAE je dnes nejúčinnější kosmeticky aktivní látkou proti vráskám a používá se i v injekční mezoterapii.

Složení INCI
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Methylglucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Dimethyl MEA, Dimethyl MEA Tartarate, Algae Extract, Acetyl Hexapaptide-3, Superoxide Dismutase, Capryl/Caprylyl Glycol, Parfum

DermaBOTEXIN sérum 30%

Maximální koncetrace oligoBOTEXINU určená výhradně pro profesionály.

Složení INCI
Aqua, Acetyl Hexapeptide-3, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin                              

Pro domácí péči

Po dobu 2 měsíců je nezbytné pečovat s Derma Botexinovou řadou proti vráskám i v domácím prostředí.

 

Denní krém,sérum 18% a noční krém.Cena za kompletní sadu 3 600,- Kč.

 

                       

Co je InDERM

Revoluční aplikátor pro lokální transkutánní aplikaci sér a účinných roztoků do pleti.Speciální tupé zakončení umožňuje přesné tlakové dávkování na místo aplikace bez narušení celistvosti pokožky.Při správné volbě tlaku na pokožku je zaručen vysoký prostup účinné látky.Výkon je zcela bezbolestný a bezpečný.

Špičková alternativa ošetření,okamžitý a dlouhodobě patrný efekt.Korekce vrásek,
pleť vypadá o několik let mladší, je rozjasněná, sjednocená, vitální, vrásky jsou méně patrné.Dermatologicko kosmetická péče v délce 110 minut.Ošetření je určeno pro ženy i muže.

Indikace ošetření

  • vyhlazení středně hlubokých vrásek
  • korekci drobných vrásek
  • obnovení mladistvého vzhledu pokožky

Kdy uvidím výsledky

Oproti prostému vtlačení přípravku do vrásky zajistí ultrazvuk hlubokou penetraci přípravku do struktury vrásek. Přípravek se stává mnohonásobně účinnějším než při pouhém vtlačení. Výsledek uvidíte ihned, přípravek dále v podkoží pracuje po dobu až 3 dnů, kdy dochází k další korekci vrásek. Ano, moderní kosmetika umí skutečně zázraky na počkání, o kterých řada lidí možná ani neví.

Kolik sezení budu potřebovat

Dle stavu pokožky a hloubky vrásek je doporučena kúra 3 ošetření v intervalu 1x za 14 dní. Někteří klienti jsou však spokojeni již po jediné aplikaci. Další ošetření (kúru) absolvují dle potřeby např. za několik měsíců.

Je výsledek dlouhodobý

Ano. S každou další aplikací se efekt prohlubuje. Efekt u klientů docházejících v pravidelných časových intervalech (dle věku, domácí péče, životosprávy, stresu…) je možno klasifikovat jako trvalý.

Jakou lokalitu budeme ošetřovat

Ošetříme celý obličej, zaměříme se na patrné vrásky.

Jak sezení probíhá

Jedná se o velmi příjemnou proceduru, u níž většina klientů hluboce relaxuje, pospává.V průběhu ošetření budete relaxovat,poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o váš obličej.

Pro koho je ošetření vhodné

Pro klienty,kteří chtějí vypadat mladší,mít krásnou,mladou a vitální pokožku. Pro klienty, kteří plánují akci, na které chtějí vypadat dobře (svatba, sraz po deseti letech, ples atd.). Ošetření není naopak vhodné pro osoby s kontraindikací. Lékař KAMASlim & Young Clinic vymezil následující kontraindikace: onkologická onemocnění, onemocnění kůže, akutní infekce, kontaktní alergie.

O metodě

Metoda vznikla v laboratořích SynCare, jako požadavek pacientů na ekonomicky méně zatěžující, neinjekční a neinvazivní, přesto však účinnou korekci vrásek v obličeji. Při běžném ošetření botoxem je botulotoxin (účinná látka) injekčně aplikován do podkoží v oblasti vrásky na několika místech. Pleť může být po aplikaci podrážděná, mohou vzniknout puchýřky. Pacient je po aplikaci botoxu nucen zůstávat ve vertikální poloze po několik hodin (je vyloučeno lehnutí). Několik dnů je také vyloučena namáhavá práce nebo sport, hrozí stečení látky jinam či alergická reakce. Účinek aplikace botoxu je patrný po 3 dnech a přetrvává 4 – 6 měsíců. Principem působení je relaxace svalů, které vrásku tvoří. Naproti tomu systém ošetření DermaBOTEXIN využívá mikrokanylový systém InDerm, prostřednictvím kterého je přípravek DermaBOTEXIN neinjekčně vtlačen do vrásky (není porušena celistvost kůže, nejedná se o injekci). Přípravek se do kůže rychle vstřebává. Hlubokého zapracování docílíme aplikací ultrazvuku, který látku exportuje do míst, kde je nejúčinnější – do hlubokých struktur vrásky. Tímto se efekt ošetření významně zvýší. DermaBOTEXIN obsahuje přírodně identické molekuly s podobným účinkem jako klasický botox. Po ošetření může být místo aplikace mírně podrážděné (při dermatologickém testování byl však přípravek velmi dobře snášen bez jakýchkoliv vedlejších účinků s minimálním podrážděním). Po ošetření se klient navrací k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení.

Nahlédněte na ceník ošetření